Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Zabawa Karnawałowa

17 lutego odbył się bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. Jest to dzień zwykle bardzo długo wyczekiwany przez naszych podopiecznych.Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami
w zabawach prowadzonych przez animatorów z grupy Mini i Miki. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Relacja 2015-02-19, 17:12 | autor: Beata Mencel